Autokemp Komorník Strmilov

Autokemp leží v překrásné lesnaté krajině u obce Strmilov, na břehu rybníka Komorník o rozloze 60 ha a délce 3,5 km. Je možno se ubytovat v chatkách nebo ve vlastních stanech a karavanech.

Jsou zde výborné podmínky pro koupání, vodní sporty, houbaření a turistiku. V okolí Strmilova je mnoho výletních cílů pro milovníky historie a přírody, turistiky a cykloturistiky.

Kemp je vhodný především pro rodiny s dětmi nebo sportovní a turistické oddíly.

Rybník je znám svou velmi čistou vodou, kterou si udržuje po celou rekreační sezónu a svou písčitou pozvolna se svažující pláží, která umožňuje koupání i nejmenším návštěvníkům. Jeho velká plocha umožňuje provozování windsurfingu, projížďky na šlapadlech, lodích či kánoích. Šlapadla a lodičky jsou k vypůjčení v půjčovně lodí na pláži.

Součástí kempu je restaurace s domácí kuchyní a kiosky s rychlým občerstvením a základními potravinami.

Další informace


V autokempu jsou umývárny, WC, sprchy s teplou vodou (automaty), el. přípojky na 220 V. Celý autokemp je zásobován pitnou vodou z vlastních studní.

V areálu je sportovní travnaté hřiště, antukový tenisový kurt, stolní tenis, trampolína, hřiště na plážový volejbal, 12 m bazén se slanou vodou hloubkou od 1 m do 1,7 m, dále bazén se skluzavkou a chlorovou vodou o délce 6,5 m a hloubkou 1,4 m, dětský koutek, pískoviště, houpačky, prolézačky a společenská místnost.