Muzeum fotografie a moderních obrazových médií

Muzeum návštěvníkům nabízí rozmanitý výstavní program, ve kterém jsou ke zhlédnutí díla českých i zahraničních fotografů, práce osobností dějin zejména české fotografie i významných současných fotografů. Zároveň v muzeu vznikají sbírky historické a současné fotografie a fotografické techniky. Pro děti i dospělé jsou pořádány vzdělávací fotografické kurzy, workshopy, přednášky, besedy, komentované prohlídky, fotografické akce i hudební vystoupení.

Návštěvníkům muzea jsou k dispozici bezbariérový vstup do výstavních prostor, možnost ponechání a uzamčení kol u stojanů na nádvoří muzea, nákup odborných fotografických publikací, fotografií a tematických upomínkových předmětů v muzejním shopu, služby muzejní odborné knihovny či digitalizačního pracoviště a posezení v muzejní kavárně Atrium.

Velmi oblíbené u návštěvníků bývá TOP fotografování v historických kostýmech. Zájemci se mohou nechat vyfotografovat v muzejním fotoateliéru před ručně malovaným fotografickým pozadím s historickým motivem v muzeem zapůjčených historických kostýmech.

Další informace


Adresa
Muzeum fotografie a moderních obrazových médií
Kostelní 20
37701 Jindřichův Hradec

+420 384 361 761

mfmom@mfmom.cz
www.mfmom.cz