Centrum Česká Kanada

Centrum Česká Kanada leží nad městem Kunžak cca 15km od Jindřichova Hradce. Penzion, restaurace, chatky, bungalovy, sportovní hřiště a mnoho dalšího naleznete na jednom místě. Rekreační středisko je obklopeno panenskou přírodou přírodního parku Česká Kanada.

Sportovní vyžití: tělocvična se stolním tenisem, stolní fotbal, přírodní fotbalové hřiště, beach volejbal, venkovní trampolína, pilâtes, aerobik v tělocvičně, outdoorové akce se speciálními i komponovanými programy zajistíme na objednávku. Začené cyklotrasy a turistické stezky ( kola zapůjčíme ), strojově udržované běžkařské tratě ( lyže zapůjčíme ), cca 300 m od objektu vnitřní bazén s protiproudem, sauna, posilovna, vířivka a tenisové kurty.

Pro děti je připravené velké pískoviště, houpačky a vnitřní dětská herna s klouzačkou.
Ostatní služby a prostory: manikúra, pedikúra, masáže a rašelinové zábaly.

Pro všechny ubytované je v objektu parkoviště, prostor pro táborový oheň s posezením pod pergolou, společenská místnost s TV, 2 školící místnosti. Středisko je vhodné pro pořádání škol v přírodě, ozdravných pobytů, školních výletů, školení, seminářů, přátelských setkání, podnikových a rodinných oslav, svateb, tanečních večerů s živou i reprodukovanou hudbou, firemních akcí, srazu motorkářů.

Další informace