Cyklopenzion Kasper

Penzion se nachází přímo v centru Jindřichova Hradce a je umístěn v klidné části historického náměstí s dosažitelnou infrastrukturou. To vše dělá z penzionu ideální místo jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách. 

Každý pokoj v penzionu má jinou atmosféru, ale všechny pokoje jsou vybaveny vším, co je zapotřebí ke klidnému odpočinku ( wc, sprcha popř. vana, televize, satelit, lednice, hotelová kosmetika a hygiena, v objektu wifi, pračka, půjčovna kol, prutů, vybavení pro cykloturistiku, vybavení pro jednání, dataprojektor, notebook, tiskárna atd. ). K dispozici je 8 pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovou kapacitou do 19 lůžek.

Největší podíl služeb zde ocení vyznavači sportu, kol a cykloturistiky a právě díky tomuto zaměření, se kterým se setkáte ve všech společných prostorách, byl penzion jak v minulosti, tak i v současnosti navštěvován převážně našimi sportovci, včetně úspěšných olympioniků. Nechybí uskladnění kol, servis, mapy, plánování tras, pomoc na cestách, zajištění odvozu kol, zavazadel, půjčovnu kol, praní, stravování atd. 

V dolní části penzionu se nachází stylová kavárna. Všechny místnosti v penzionu jsou k dispozici zcela volně všem hostům, včetně vinného sklípku se širokou nabídkou moravských vín.