Autokemp Zvůle

Kemp na břehu rybníka Zvůle návštěvníkům nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových chatkách, stanech i karavanech a všestranné sportovní vyžití v kempu (rybaření, plážový volejbal, jízda na koni, vodní sporty). Dobrou pohodu doplní restaurační a stravovací zařízení, která nabízí hotová jídla, minutky i grilovaná selata.

Ubytování v chatách červenec-srpen pouze týdenní turnusy (minimálně 5 nocí).

Možnost ubytování ve vlastních stanech a karavanech s využitím 50 elektrických přípojek doplňují vybudovaná karavanová stání vybavená elektrickou a vodovodní přípojkou, která uspokojí i náročnější zákazníky.  Pro návštěvníky kempu je k dispozici dostatečné množství sprch s teplou vodou (na žetony) nově i rodinné sprchy, veřejná kuchyňka, pračka, dřezy na mytí nádobí (žetony, mince), bezbariérové sociální zařízení.

V kempu je k dispozici restaurace Česká Kanada, kde je možné vybrat si z polévek, hotových jídel (každý den výběr z cca 5 jídel) i minutek. V období červenec-srpen nabízí restaurace každé úterý, čtvrtek a sobotu pečené prasátko. Návštěvníci kempu zde naleznou i bufet a obchod s čerstvými potravinami, zeleninou a rychlým občerstvením. V bufetu pod recepcí si můžete pochutnat na domácí pizze. 

Další informace


 Ke sportovnímu vyžití kemp nabízí minigolfové hřiště, dětskou trampolínu, stolní tenis, zapůjčení lodí, šlapadel. K dispozici je i hřiště na plážový volejbal a dětský koutek s pískovištěm a prolézačkami.

Kemp je vybaven veřejnou kuchyňkou s elektrickým vařičem a dřezem na umývání nádobí (na mince). 

Mimo sezonu kemp nabízí ubytování se stravováním pro sportovní soustředění, firemní outdoorové akce a školení.